O sobie
Aktualności
O rodzinie
O Bohosiewiczach
Ormianie Polscy
Nasze wyprawy
Pupilek kot
Galeria
Ważne adresy
Ciekawe adresy
Kontakt
Po prostu
Nieaktualności

Galeria różnych zdjęć
Zdjęcia Sylwii i Michałka - styczeń 2011


Brat i siostra


Michał z nową przyjaciółką dzieci - kociczką Norą


6.01.2011 - Dzień Objawienia Pańskiego, Chrztu w Jordanie i Święto Trzech Króli - symboliczny chrzest wody - Kraków
Old Metropolitan Band w klubie Buda 24.11.2010
13.05.2009 - 150 rocznica urodzin Teodora Axentowicza
Cmentarz Rakowicki w Krakowie
Bardzo nas rozbawiła reklama kurczaków na Słowacji, jako "Trupy kuracie" - wrzesień 2009


30.12.2007 - w Katedrze Wawelskiej wystąpił chór "Gorce" z Nowego Targu,
a wśród artystów Tadeusz i Beata Śliwińscy, którym kibicowali Andrzej Mróz i ja
Spotkanie opłatkowe 17 grudnia 2007 w Szpitalu im. Żeromskiego, z udziałem Prezydenta m. Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego i Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza, z lewej dyr. Szpitala Andrzej Ślęzak i ja


W towarzystwie pięknych Pań na spotkaniu opłatkowym 2007- od lewej p. Gienia Szewczyk, p. Borowicka oraz p.Ewa Warta-Śmietana, która uświetniła spotkanie pięknym koncertem.


Na konferencji Fundacji Urszuli Smok "Podaruj życie" - grudzień 2007.


Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski przekazał rodzicom czworaczków z Andrychowa list gratulacyjny i upominek. W imieniu Prezydenta Krakowa list wraz z zestawem kosmetyków i kompletem pampersów wręczył wczoraj (13 grudnia) dyr. Biura ds. Ochrony Zdrowia Andrzej Bohosiewicz. Czworaczki - trzy dziewczynki i jeden chłopiec urodziły się 9 grudnia w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim. (JD)Z Janem Wojdakiem, liderem mojego ulubionego zespołu WAWELE - 3.08.2007 podczas Pikniku Rekreacyjnego na Wałach Wiślanych, w ramach którego swoje " 3 grosze" dołożyło Biuro ds. Ochrony Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa.
Agnieszka -córka w Krakowie - 14.07.2007


Paryż w Krakowie - 14.07.2007, impreza okolicznościowa Towarzystwa Przyjaźni Polsko Francuskiej, z udziałem Biura ds. Ochrony Zdrowia UMK.Konkurs na najlepszą pielęgniarkę i położną w Krakowie 2007. Nagrody w postaci srebrnych serduszek wręczała Zastępca Prezydenta Krakowa Pani Elżbieta Lęcznarowicz, a ja róże. Asystował Michałek Frączek.
Wielkanoc 2007 na Rynku w Krakowie. Tradycyjne chlebki wielkanocne rozdają w pobliżu Kościoła Mariackiego Prezydent Krakowa Prof. Jacek Majchrowski i Kardynał Franciszek Macharski.Oryginalne powitanie Nowego Roku 2007 przez "morsa" p. Henryka Szklarczyka, który dopiero co przepłynął Wisłę koło Mostu Grunwaldzkiego.Przywitanie pierwszej w 2007 roku Krakowianki, urodzonej w Szpitalu Specjalistycznym im.Stefana Żeromskiego w Krakowie. Dziewczynka o imieniu Oliwia przyszła na świat 1.01.2007 r. o godzinie 0.50. Warto wiedzieć, że w czwartej edycji akcji "Rodzić po ludzku" organizowanej przez Gazetę Wyborczą, Oddział Ginekologiczno-Położniczo-Noworodkowy Szpitala zajął I miejsce w Polsce, zdobywając pięć gwiazdek za nowoczesny Trakt Porodowy i pięć serc za nastawienie personelu do pacjentek.Święta 2006 Kraków witał aniołami.Koronacja znakomitego kolarza Stanisława Gazdy na króla kolarzy , która odbyła się na Wawelu 14.07.2006 w obecności Pani Konsul Generalnej Francji Pani Sylvie de BRUCHARD, przy udziale przedstawiciela Prezydenta Krakowa , czyli moim.


 
 
Copyright © 2001 Andrzej Bohosiewicz.